2010 / červen – Poslední trénink ve školním roce a oslava konce školního roku na Mlýně u vodníka Slámy

Na den 26.06.2010 nám voltižákům třenéři naplánovali den ve Mlýně. Krásný slunečný den jsme začali v 10.00 hod. tréninkem, kdy jsme si dali opravdu do těla; začali jsme poctivou rozcvičkou,
následně protáhli všechny svaly a šlachy, to hlavní jsme pak předvedli na koni. Na Metě jsme se snažili provádět vše, dle příkazu trenéra, který nám jako vždy nic nedaroval a ze své přísnosti neslevil a naše Meta také šlapala jako hodinky.

K příjemným povinnostem po náročném tréninku je starost o naší kobylku Metu, kterou jsme vychodili, očistili a dali jí zaslouženou odměnu, oběd – otruby. I po náročném tréninku zůstalo voltižákům dostatek energie, kterou vložili do společných her.

Také celý náš team si zasloužil oběd. Čtyři velké pizzy do nás spadly jako nic. Po obědě nastal čas oslavit konec školního roku, užít si her a opět na koně, tentokrát ty klubové – Fatimu, Alana a Rockera.

Všichni jsme si užili krásný den v krásném prostředí, zatrénovali si, pobavili se, prostě užili si vše, co nám nabízí Mlýn u Vodníka Slámy. Obsáhlou fotodokumentaci krásně prožitého dne najdete ve fotogalerii.Rubrika: Ze života klubu